Obálka audioknihy Výhodný balíček Tympanum – Provence

Vydáno: 2019
Série: Provence
Velikost: 1.42 GB

PŘI KOUPI BALÍČKU UŠETŘÍTE 111 Kč OPROTI KOUPI AUDIOKNIH ZVLÁŠŤ.

ROK V PROVENCI
Čte: Pavel Chovanec

Rok v Provenci je první částí volné trilogie vonící levandulí a chutnající po těch nevybranějších lahůdkách a nejlepším víně. Chronologicky popisuje rok jednoho Brita, který se rozhodl přestěhovat do malé vesnice v malebné francouzské oblasti Provence. S anglickým humorem v jeho nejlaskavější podobě nás autor seznamuje s radostmi i úskalími života cizince, který se rozhodl uskutečnit svůj sen žít v místě, které dosud znal pouze jako turista.

NAVŽDY PROVENCE
Čte: Pavel Soukup

Opět jsme okouzleni vtipným vyprávěním o zdánlivě všedních událostech francouzského venkova, z nichž se rodí umění žít.

ZNOVU PROVENCE
Čte: Pavel Soukup

Třetí část volné trilogie vonící levandulí a chutnající po těch nevybranějších lahůdkách a nejlepším víně. Znovu Provence zavádí čtenáře opět do slunné Provence mezi vinice, lány levandule, dubové lesíky a olivovníkové sady na jihu Francie.

Audioknižní komplet Výhodný balíček Tympanum – Provence obsahuje tři audioknihy o Provenci, které napsal Peter Mayle.

Série Provence

Obálka audioknihy Navždy Provence