Obálka audioknihy O víle Spinkalce

Interpret: Filip Bartek
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2022

Když už jsme si se vším pohráli, když jsme všechno spapali, když už jsme dnes všechno viděli a něco nového se naučili, je čas jít spinkat. Ale ono to jaksi nejde. Druhý pokus. Taky nic. Co teď? Zavoláme Spinkalku! Začtěte se společně do pohádkového příběhu o snech pro malé nespálky. Čeká vás vyprávění o tom, jak se tvoří sny a kdo že nám to vlastně s tím sněním pomohl. A pssst! Těšit se můžete i na jedno malé hudební překvapení. Vstupte do říše snů s vílou Spinkalkou, která zná tu nejlepší cestu a ráda vám ji ukáže.

FILIP BARTEK
Filip je moderátor a kreativec ze Zlínského kraje. Potkat se s ním můžete na různých akcích a festivalech a nejenom jako s moderátorem, ale přestože žere pop, hraje v rockové skupině Nohow. A když zrovna není s rodinkou nebo na koloběžce, tak jej můžete potkat dopoledne na Hitrádiu Zlín.

Audiokniha O víle Spinkalce, čte autor Filip Bartek.