Obálka audioknihy Výhodný balíček Tympanum – Pohádky Jiřího Žáčka

Interpret: Josef Somr
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2019

Tento výhodný audioknižní komplet obsahuje šest pohádkových audioknih od Jiřího Žáčka.

PŘI KOUPI BALÍČKU UŠETŘÍTE 233 Kč OPROTI KOUPI AUDIOKNIH ZVLÁŠŤ.

HRŮZOSTRAŠNÉ POHÁDKY
Proč hrůzostrašné pohádky? Pohádky, jak víme, mají rády nejen naše ratolesti, ale i my, dospělí. Vždy v nich totiž vítězí dobro nad zlem, což nebývá ve skutečném životě pravidlem. A proč hrůzostrašné? Protože se při jejich poslouchání tak trochu bát je vzrušující a čím víc nám běží mráz po zádech, tím dychtivěji čekáme na šťastné rozuzlení. Ale buďte bez obav, Jiří Žáček svým výběrem textů a jejich dokonalým převyprávěním nikterak nepřekročil hranice laskavosti pohádkového světa, které už dlouho posouvají tvůrci různých animovaných televizních příběhů určených dětským divákům za únosné meze.

ČARODĚJNÉ POHÁDKY
Audiokniha obsahuje znamenité vyprávění pohádek z celého světa plné kouzel kouzelníků, čarodějnic, kouzelných předmětů, magických zaklínadel, zázračných schopností a divotvorných proměn, veselé i strašidelné, uvěřitelné i neuvěřitelné.

Čte: Petr Kostka

ČARODĚJNÉ POHÁDKY PODRUHÉ
Jiří Žáček svým nezaměnitelným způsobem sepsal pohádky z celého světa a na pomoc mu opět přichází vypravěč z nejpovolanějších Petr Kostka. A malí kouzelníci po poslechu pohádek pochopí, že na nejmocnější ze všech kouzel - lásku - jsou i nejstrašnější čarodějové krátcí.

Čte: Petr Kostka

HRŮZOSTRAŠNÉ POHÁDKY PODRUHÉ
Tato výpravná sbírka pohádkových příběhů má svého předchůdce v audioknize Hrůzostrašné pohádky a pokračování v Hrůzostrašných pohádkách potřetí, které jsou všechny namluvené vypravěčem Josefem Somrem. A pokud si Vaše děti zamilovaly Žáčkův pohádkový svět a rády si hrají na malé kouzelníky, můžete jim pustit od téhož autora i Čarodějné pohádky a Čarodějné pohádky podruhé v nezapomenutelném podání Petra Kostky.

CHYTRÉ POHÁDKY
Existují i pohádky, ve kterých se nevyskytují pohádkové obludy, kde nevítězí mocné kouzlo či hrubá síla, ale navrch má rozum, moudrost a vtip. Hrdiny chytrých pohádek bývají lidé zdánlivě obyčejní, kteří se v životních zkouškách téměř vždy osvědčí jako lidé naopak neobyčejní, moudří a stateční. Posilují naše sebevědomí a připomínají nám, že k vítězství nad lží a nelidskostí nepotřebujeme čaromocný meč ani pohádkového dědečka, stačí mít kuráž, bystrý rozum a dobré srdce.

Audiokniha roku 2015 - Nejlepší audiokniha pro děti a mládež (2. místo)
Čte: Oldřich Kaiser

NOVÉ HRŮZOSTRAŠNÉ POHÁDKY
Děti, které se rády bojí doma pod peřinou, se mají na co těšit! Josef Somr opět vypráví o dracích, loupežnících, jednoočkách, trojočkách a dalších strašidelných bytostech.