Nesmrtelnost

Pao-šu

Délka: 10 h 19 min
Interpret: Zbyšek Horák
Vydavatel: Audiotéka, Host
Vydáno: 2021
Typ souboru: MP3
Velikost: 582 MB

Pao-šu s požehnáním autora oceňované sci-fi ságy Liou Cch’-sina rozvíjí zápletku konfliktu mezi lidstvem a Trisolarany, jakož i původ a důsledky principu temného lesa.

Jün Tchien-ming se ocitl v přední linii mezihvězdné války: muž, který chtěl kvůli smrtelné rakovině podstoupit eutanazii, byl v podobě holého mozku vyslán do vesmíru s úkolem infiltrovat trisolaranskou První flotilu. Mimozemšťané jej zajali a dlouhá desetiletí podrobovali nelidskému mučení. Tchien-ming nakonec podlehl a svým věznitelům pomohl s obsazením Země, aby zabránil úplnému vyhlazení lidstva.

Trisolarané mu vyrobili nové, naklonované tělo a Tchien-ming žil dlouho v exilu coby zrádce lidské rasy. Nyní se však na sklonku života dočká druhého vzkříšení. Bytost, jež si říká Duch, jej naverbuje do bitvy proti nepříteli, který usiluje o zkázu celého vesmíru. Tchien-ming však nechce být znovu loutkou. Tentokrát se bude řídit jen vlastním úsudkem.

PAO-ŠU
Vystudoval filozofickou fakultu na Pekingské univerzitě, kde se věnoval řecké filozofii, a později působil na univerzitě v Lovani. Živí se jako překladatel a v současnosti patří k nejprodávanějším autorům moderní čínské science fiction. Za své dílo získal šestkrát čínskou cenu Nebula a také cenu Galaxy.

ZBYŠEK HORÁK
Český moderátor a dabér. V současné době působí především v dabingu a je oblíbeným interpretem audioknih. Léta působil v Českém rozhlasu, České televizi i TV Nova. Z televizních obrazovek jej můžete znát například jako hlas Jeremyho Clarksona, jednoho ze tří moderátorů populární motoristické show Top Gear. Známé jsou i jeho čtené komentáře reportáží v pořadu Toulavá kamera.

Audiokniha Nesmrtelnost obsahuje příběh ze světa bestsellerové trilogie Vzpomínka na Zemi. Autor Pao-šu, překlad Aleš Drobek. Čte Zbyšek Horák, režie Jakub Tabery.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky