Obálka audioknihy Zlá minuta

Interpret: Marek Eben
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2014

Zlá minuta - audiokniha obsahuje detektivní příběh, v němž exceluje v roli detektiva Klubíčka Marek Eben. Autor Emil Vachek, dále účinkují: Josef Somr, Jan Hartl, Jan Vondráček, Petra Špalková, Braňo Holiček, Bára Hrzánová, Libuše Švormová, Jiří Lábus, Michal Pavlata, Oldřich Vlach, Simona Vrbická, Jakub Slach, Pavel Tesař, Martin Bohadlo, Radek Holub. Úprava a režie: Jan Jiráň

Popelka opatrně slezl z autobusu a šel k bedně. Byla to velká, šedě natřená, bedna, jedna z těch, co stojí tu a tam na rozcestích, aby metaři měli odkud brát písek. V pozadí se zvedal velký třípatrový dům, úplně tmavý. Popelka došel k bedně, zvedl víko a hmátl po paměti dovnitř. Jeho roztažená ruka se něčeho dotkla a mimoděk to sevřela. Poté spatřil něco strašného. V bedně leželo ženské tělo...