Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le

Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le

Mark Manson

Délka: 7 h 3 min
Interpret: David Prachař
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2018
Typ souboru: MP3
Velikost: 398 MB

Přestaňte se snažit být za každou cenu pozitivní a staňte se zralejšími, spokojenějšími a naplněnějšími lidmi. Po desetiletí do vás všechny motivační knížky hučí, že pozitivní myšlení a přístup jsou klíčem ke šťastnému životu. Ale „k čertu s pozitivismem,” říká Mark Manson. „Pokud něco stojí za hovno, tak si to přiznejme a naučme se s tím žít.”
Lidé jsou omylní a mají své limity. Ne každý je výjimečný. Ne každý může být vítěz a nemusí to být jeho chyba.

Copyright © 2016 by Mark Manson
Překlad © Jan Kučera

MARK MANSON
Americký bloger, podnikatel a autor (tak trochu jiných) motivačních knih. Rád píše o velkých myšlenkách a podle svých slov dává životní rady, které nestojí za prd. Někteří lidé o něm říkají, že je idiot. Jiným prý svými radami zachránil život. Podle svých vlastních slov, nic, co říká nebo píše, sám nebere příliš vážně. Důležité totiž podle něj je, aby každý myslel hlavně sám za sebe.

DAVID PRACHAŘ
Český herec a dabér. Po vystudování DAMU dostal angažmá v divadle S. K. Neumanna (Divadlo pod Palmovkou). Kromě svého domovského divadla hrál také v divadle E. F. Buriana a v divadle Komedie. Od roku 2002 se stal členem Národního divadla. Vyhrál také dvakrát cenu Alfréda Radoka za roli Fausta a Hamleta, cenu Thálie za roli v monodramatu Novecento a cenu Františka Filipovského za dabing filmu Život je krásný.

Audiokniha Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le je o tom, jak rozpoznat své limity a smířit se s nimi. Napsal Mark Manson, čte David Prachař.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma