Obálka audioknihy Bůh je z Brna

Interpret: Radovan Markes
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2022

Milí posluchači, autor se k vám obrací s úctou a pokorou, v naději, že nezavrhnete toto skromné dílko a bude vám vděčný nejen za úsměv, ale i za pouhé pozvednutí jednoho koutku. Ovšem i to je význačným přínosem českému zdravotnictví, zvláště v současné, těžké době.

Obsah audioknížečky (kdyby na to byly stížnosti) se nedá nikterak utřídit. Některá dílka by spadala do více kategorií, některá vůbec do žádné a některá tam snad ani nepatří. Octla se tam jen proto, že nakladatel má slabou vůli a nechal se ukecat. Ovšem nemusíte mít strach, dílko je politicky korektní, anebo taky ne. Záleží na úhlu pohledu a na množství promile alkoholu v krvi.

Autor přísně dbal na to, aby byl při psaní střízlivý, ale holt někdy to nevyšlo. Příjemnou zábavu.