Obálka audioknihy Brum, brum

Interpret: Miloslav Šimek
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2011

Scéna divadla Semafor zažívala postupem času nejen proměny autorských a hereckých týmů, ale i etapy, kdy se mimořádně dařilo bavit publikum humorem komiků, do té doby neznámých a nečekaně pasovaných do role komediantů. To platí zvláště pro období, v němž spolu v Semaforu vystupovala trojice gagmanů Šimek, Sobota a Nárožný a jež patřilo k nejplodnějšímu z jejich společné umělecké tvorby.
Výstupy vrcholily groteskním řáděním odpoutané představivosti, dovedené k absurdnosti. Zvukové záznamy tehdejších představení nemusí tedy žít jen v paměti nadšených diváků, můžeme se k nim vracet a znovu se smát s tehdejším publikem.
Na tomto výběru si poslechnete scénky Nápadník, Lucerna, Cid, Protekce na FAMU a titulní scénku Brum, brum. Vtip uvedených výstupů spočívá mnohdy v pohrávání si s totální záměnou rolí všech tří humoristů, řetězení jejich asociací do nekonečných zákoutí obraznosti v nečekaných souvislostech.

Obsah:
1. Monolog s tangem
2. Tango
3. Lucerna (z představení Návštěvní den č. 6)
4. Nápadník (z představení Návštěvní den č. 6)
5. Cid
6. Brum, Brum
7. Protekce na FAMU

Brum, brum - trojice komiků - Miloslav Šimek, Luděk Sobota a Petr Nárožný, zaznamenaná ve svých nejlepších letech.