Obálka audioknihy Jméno korábu

Interpret: Vojtěch Hamerský
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2022

Rozbouřené moře promočí člověka až na duši. Odplaví nános pozlátka i špíny a ukáže ryzost jeho srdce. Román Jméno korábu vypráví příběh, ve kterém šumí moře a naděje.

Příběh o strastiplné cestě jednoho kapitána, který bude muset překonat strach i nenávist, bude se muset spolehnout na sílu přátelství, aby porazil beznaděj, bude muset obětovat mnohé, aby poznal jediné. Jméno svého korábu. Aby se mu to podařilo, musí však nejdříve najít sám sebe.

Posaďte se, nalaďte se na vlny moře..... putování začíná…

PAVEL RENČÍN
Pavel Renčín vstoupil na českou literární scénu jako rušivá vlna v hlavním proudu. Jeho tvorba zahrnuje především městskou fantasy a magický realismus. Ve svém vyprávění Renčín často překračuje hranice žánrů, výsledkem výprav do neprobádaných oblastí jsou neotřelé příběhy, kterým nechybí poetika, dobrodružství, ani humor. Renčín vládne bravurním jazykem a nápaditými slovními hříčkami.

Audioknihu Jméno korábu od autora Pavla Renčína čte Vojtěch Hamerský.