Obálka audioknihy Angličtina nejen do auta

Angličtina nejen do auta

Iva Dostálová

Vydavatel: Fragment
Vydáno: 2013

Angličtina nejen do auta - audiokniha obsahuje poslechovou učebnici angličtiny a nejzákladnější a nejpoužívanějších frází pro mírně pokročilé. Sestavila Iva Dostálová a James Branam.Poslouchejte a učte se cizí jazyky kdykoliv a kdekoliv! Nejen v autě, ale i při relaxaci můžete rozvíjet svou slovní zásobu angličtiny. Díky různým typům cvičení se vaše znalosti při poslechu upevní a s využitím vzorových frází se naučíte vytvářet nová slovní spojení. Titul je členěn tematicky a je určen mírně pokročilým. Na nahrávce si osvojíte slovní zásobu k 16 základním konverzačním tématům a naučíte se ji používat v běžných větách. První téma obsahuje dvě cvičení, ve kterých si osvojíte základní fráze při představování. Všechna následující témata obsahují většinou pět cvičení:- v prvním cvičení se anglická slovíčka naučíte náležitě vyslovovat,- ve druhém cvičení se naučíte slovíčkům porozumět,- ve třetím cvičení si význam slovíček upevníte,- ve čtvrtém cvičení si upevníte znalost slovních spojení,- v pátém cvičení si osvojíte praktické fráze a naučíte se v nich používat osvojená slovíčka.Obsah:1. Každodenní konverzace2. Na letišti3. V autoservisu4. Doprava5. V hotelu6. V restauraci7. V hospodě8. U moře9. Nakupování potravin10. Ovoce a zelenina11. Nakupování oblečení12. Nemoci13. Data14. Telefonování15. Zaměstnání16. PočasíSoučástí nahrávky je také BONUS - textová podoba frází v souboru PDF (dostupný po stažení audioknihy přes webový prohlížeč do PC).