Obálka audioknihy Angličtina pre všetkých 8

Interpret: Glen Ilacqua
Vydavatel: Hemisféry
Vydáno: 2013

Praktická audio učebnica angličtiny pre pokročilých, s ktorou významne pokročíte pri učení. Každú vetu počujete najprv po anglicky, potom v slovenskom preklade a znovu v originálnom znení.
Počúvam - rozumiem - hovorím. Spoznávate cudziu reč počúvaním viet v poradí angličtina – slovenčina – angličtina.
Pri zostavovaní modelových viet z bežných životných situácií sme použili autentické zdroje – anglicky písaná literatúra, tlač a internet. Učivo je určené pre pokročilých, z gramatiky obsahuje podmienkové vety, predprítomný predminulý čas, rôzne spôsoby vyjadrenia budúceho času, spojky, nepriama reč a nepravidelné tvary.

V texte sú uvedené aj základy gramatiky, umožňujúce ľahšie pochopiť príklady v modelových vetách. Každý z nás sa najlepšie naučil materinský jazyk, preto sme zvolili podobnú formu. Počúvaním fráz si uvedomíte stavbu anglických viet, postupne ich dokážete obmieňať a napokon budete schopní formulovať vlastné myšlienky. Výučba prebieha individuálne, čo vám umožňuje zvoliť si tempo, ktoré vám vyhovuje a podľa potreby sa kedykoľvek vrátiť k predchádzajúcemu učivu. Ak použijete mp3 prehrávač, môžete sa učiť nielen doma, ale aj cestou do práce alebo na prechádzke. V porovnaní s ostatnými audio učebnicami na slovenskom trhu získate jedinečný obsah za skvelú cenu.

Obsah:
26 Odporovacia spojka – however
27 Rozlučovacie spojky
28 Príčinné a dôsledkové spojky

Angličtina pre všetkých 8 - audiokniha obsahuje 8. časť audioučebnice angličtiny. Zostavila Lucie Meisnerová, Roman Baroš. Účinkují Glen Ilacqua a Jozef Kuriľák.