Obálka audioknihy Technická angličtina

Vydavatel: Audioacademyeu
Vydáno: 2015
Série: Jazyková úroveň A2

Děkujeme za Váš zájem o kurz Technická angličtina od vydavatelství Audioacademyeu. Kurz je určen pro začátečníky až středně pokročilé a zaměřuje se na slovní zásobu, kterou můžete využít v technické oblasti.

Kurz je založen na kontextovém učení, to znamená, že se nebudete učit jen slovíčka, ale i věty, ve kterých můžete daná slovíčka použít. V tomto kurzu najdete celkem 1 000 slovíček a procvičovacích vět.

Jednotlivé lekce jsou rozděleny podle témat aktivity, kvalita, logistika, nástroje, rozměry a vlastnosti. Obsahují slovíčka a příkladové věty, které byste měli být schopni použít v práci i mimo ni každý den.

Jak s kurzem nejlépe pracovat? Zvolte si lekci, kterou chcete začít. Každá lekce obsahuje šest stop. Nejprve se u každé lekce seznamte se samotnými slovíčky (stopa 1 a 2). Dále máte k dispozici slovíčko následované příkladovou větou, opět v obou variantách překladu (stopa 3 a 4). Poté přecházíte na celé věty (stopa 5 a 6). Jakmile budete zvládat překládat věty z češtiny do angličtiny (lekce 6) v časové pauze před anglickým překladem, tak jste vyhráli. Samotná slovíčka Vám pomohou při pochopení smyslu, ale pomocí osvojených celých vět budete komunikovat mnohem lépe

Ke kurzu jsou zdarma k dispozici skripta, díky kterým získáte možnost mnohem rozšířenějšího využití celého kurzu. Ve skriptech totiž najdete návod k učení spolu s užitečnými tipy, jak výuku zefektivnit, výukový plán, do nějž si můžete zaznamenávat své pokroky, seznam stop k poslechu (kdybyste náhodou něčemu nerozuměli), ale i oboustranné kartičky, díky nimž se můžete učit a opakovat i tehdy, když právě nemůžete poslouchat. Pro ty, kteří se rádi zkouší, je v každé lekci připraven překladový test s klíčem obsahujícím správné odpovědi.

Technická angličtina - audiokniha obsahuje jazykový kurz angličtiny.

Série Jazyková úroveň A2

Obálka audioknihy Dracula