Obálka audioknihy Dvacet tisíc mil pod mořem

Dvacet tisíc mil pod mořem

Jules Verne

Prodej byl ukončen.

Interpret: František Němec
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2021

"Později jsem dostal monumentální úkol zpracovat 20 000 mil pod mořem do pěti hodinových pokračování. Tehdy jsem si plně uvědomil, že se v románu prakticky nic neděje. Vybudoval jsem ho tedy na konfliktu kapitána Nema, tvůrce ponorky Nautilus, s hrabětem d´Artigasem, hlavním bídákem z Vynálezu zkázy. Dal jsem si záležet na rozlišení zvukového prostředí: Nemo je v ponorce, kdežto d´Artigas na křižníku. Režisér Horčička tuhle koncepci skvěle vyjádřil zvukově a opravdu, dodnes mám radost z toho, jak to dobře dopadlo..." Ondřej Neff o své práci na rozhlasovém zpracování slavného románu Julese Verna.

Audiokniha Dvacet tisíc mil pod mořem dílo jehož autorem je Jules Verne. Čte František Němec, Ilja Racek, Pavel Soukup a další.