Délka: 5 h 47 min
Interpret: Vladimír Čech
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2013
Typ souboru: MP3
Velikost: 326 MB

„Ach jo“ v žádném slovníku ani encyklopedii nenajdeme a málokdy to vidíme napsané. Ale většina z nás ten zvuk vydává každý den. A používá ho celý život.

Sbírka lehce filozofických povídek plná úvah, postřehů o životě a každodenních myšlenek nás přinutí zamyslet se nad maličkostmi. Posadit se a říct si, jaký byl náš den.
Nezáleží na tom, jestli jste majitel hausbótu, zpěvák folku, pastor, obchodní agent, barman, filozof, otec svých dětí a děda své vnučky. Někdy se prostě může stát, že to není takové, jaké to bývalo. Ach jo, jak se s tím vypořádat?
Ach jo je volným pokračováním knih Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce a Už hořela, když jsem si do ní lehal.

Zakoupením tohoto titulu přispíváte na rozvoj audiofondu pro zrakově postižené.
Audiokniha vychází v edici Načteno.

Robert Fulghum (1937)
Robert Fulghum je mužem mnoha tváří. Vystudoval mnoho škol a získal vysokoškolské tituly, ale tvrdí, že nejlepší je škola života. Právě i díky tomu během svého života vystřídal různá povolání, jejichž odraz můžeme najít v jeho dílech. Kovboj na statku v Texasu, barman, pracovník v IBM, pasto, spisotvatel, učitel, profesionální hráč na kytaru ve skupině The Rock Bottom Remainders, v níž hrají i další spisovatelé Dave Barry, Stephen King, Amy Tan.
Jeho díla mají většinou povídkový a fejetonový charakter. Proslavil se krátkou statí myšlenek s názvem Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce, která byla vydána v roce 1988 (český překlad vyšel poprvé v roce 1991) a prodáno bylo přes 14 milionů kusů. Mezi jeho další díla patří Už hořela, když jsem si do ní lehal, Ach jo, Možná, možná ne, Od začátku do konce, románová pentalogie Třetí přání. Poslední u nás vydanou knihou Roberta Fulghuma je Drž mě pevně, miluj mě zlehka.

Vladimír Čech (1951-2013) | Vystudoval herectví na pražské DAMU. Během své herecké kariéry vystřídal řadu divadelních scén – Divadlo Petra Bezruče v Ostravě, Slezské divadlo Opava, Východočeské divadlo Pardubice, Činoherní studio v Praze, Městská divadla pražská – divadla Rokoko a ABC a další. Jeho výrazný herecký typ zaujal i filmaře. Natočil roli Předsedy soudu v oceněné adaptaci románu Vzkříšení podle Tolstého pod vedením italských režiséru bratrů Tavianniových. Dlouhodobě se věnoval práci v Českém rozhlase a dabingu. Do širokého povědomí diváků se dostal díky osobitému moderování soutěžní hry „Chcete být milionářem?“.

Ach jo - audiokniha obsahuje sbírku povídek, jejichž autorem je Robert Fulghum. Čte Vladimír Čech.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky