Obálka audioknihy Řeka Bohů II – Sedmý pergamen

Vydáno: 2019
Série: Řeka bohů díl 2
Velikost: 1.29 GB

Rok po celosvětovém úspěchu románu Řeka bohů připravil mistr afrických příběhů Wilbur Smith pokračování bestselleru pod názvem Řeka bohů II – Sedmý pergamen. Mezi oběma ztvárněnými příběhy však uplynuly čtyři tisíce let. Duraid a jeho nádherná manželka Royana jako první objeví hrobku královny Lostris. Naleznou zde pergameny, v nichž truchlící Taita popsal pohřeb faraona Mamose i s veškerým jeho bohatstvím. Senzační odkaz ze záhrobí se stane vodítkem k hledání pokladu nedozírné ceny a rozluštění faraonova tajemství. Rozpoutá se divoká bitva, ve které mnozí jednají bez zábran, jen aby dosáhli svých cílů.

WILBUR SMITH
Narodil se v Zambii britským rodičům. Jako rok a půl staré dítě prodělal mozkovou malárii, avšak úspěšně se vyléčil. Studoval v Jihoafrické unii (dnes Jihoafrická republika) na Michaelhouse v Natalu a na Rhodes University v Grahamstownu. S prvními dvěma ženami měl dohromady tři děti, obě manželství skončila rozvodem. Potřetí se oženil v roce 1971 s Danielle Thomasovou, jež zemřela na rakovinu roku 1999. Poté se v roce 2000 oženil s Tádžičankou Mokhiniso Rakhimovovou a žije s ní v Londýně.

LIBOR TERŠ
Libora Terše můžete znát spíše než podle fotky, podle jeho typicky zabarvenému hlasu. Dabingu se věnuje celý život a za svou kariéru nadaboval desítky postav seriálů i filmů. Mezi ty nejznámější patří například Dr. James Wilson ze seriálu Dr. House, detektiv Frank Tripp ze seriálu Kriminálka Miami. Můžete jej slyšet i v mnoha hollywoodských filmech, ke kterým patří Batman: Návrat Temného rytíře, Jak vycvičit draka, Armagedon nebo Madagaskar.

Audiokniha Řeka Bohů II – Sedmý pergamen obsahuje druhou část úspěšné dobrodružné série autora Wilbura Smitha. Čte Libor Terš. Režie Helena Rytířová.

Série Řeka bohů

Obálka audioknihy Řeka bohů