Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Worldrunner: Štvanci

Worldrunner: Štvanci

Thomas Thiemeyer

Délka: 11 h 4 min
Interpret: Martin Zahálka ml.
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2023
Série: Worldrunner díl 2
Typ souboru: MP3
Velikost: 624 MB

Může tým poskládaný z úhlavních nepřátel a rivalů fungovat a dokonce zvítězit? To se Tim a jeho přátelé (i nepřátelé) brzy dozvědí. Postoupili totiž do finálového kola největšího runnerského závodu kolem celého světa, který se vysílá živě a jehož hlavní výhra je téměř nepředstavitelná. Celý svět se dívá a závodníky posuzuje. Vyplatí se ale Timovi a ostatním hráčům riskovat pro výhru téměř vše?

THOMAS THIEMEYER
Narodil se roku 1963. Studoval geologii a geografii, pak se osamostatnil a vydal se na dráhu spisovatele a ilustrátora. Jeho příběhy pokračují v tradici klasických dobrodružných románů a jejich námětem často bývá objevování zaniklých kultur a ohrožení záhadnými mocnostmi. Mnoho z nich bylo přeloženo do více než třinácti jazyků. Spisovatel žije se svou rodinou ve Stuttgartu.

MARTIN ZAHÁLKA ml.
Pochází z Prahy z pražského Smíchova. Po dokončení základní nastoupil na pražskou konzervatoř, kde vystudoval hudebně-dramatický obor pod vedením Aleše Procházky. Již během studia na konzervatoři se objevil v inscenacích Lhář a Tři mušketýři v Divadelním létě pod plzeňským nebem. Po škole postupně začal kočovat se zájezdovými komediemi, sezónu 2018/2019 strávil v angažmá v Divadle v Šumperku a působil rovněž v činohře DJKT. Martin Zahálka je také nadaným hudebníkem, je členem kapely Strohoskop, autorem hudby k pohádce Křemílek a Vochomůrka a také k audioknihám Worldrunner – Lovci a Štvanci.

Copyright: Title of the original German edition: WorldRunner: Die Gejagten, by Thomas Thiemeyer
© 2020 by Arena Verlag GmbH, 970 74 Würzburg, Germany
Lic.: Agentur Dr. Ivana Beil, Schollstr. 1, D–69469 Weinheim

Audiokniha Worldrunner: Štvanci, autor Thomas Thiemeyer, překlad Ivana Führmann Vízdalová, čte Martin Zahálka ml. Hudba Martin Zahálka ml., režie Kateřina Bubeníčková.

více

Série Worldrunner

Obálka audioknihy Worldrunner: Lovci
Worldrunner: Lovci
Obálka audioknihy Worldrunner: Štvanci
Worldrunner: Štvanci

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma