Obálka audioknihy Traja kamoši a fakticky fantastický výlet

Traja kamoši a fakticky fantastický výlet

Barbora Kardošová

Interpret: Richard Stanke
Vydavatel: Wisteria Books
Vydáno: 2019
Série: Traja kamoši díl 3

Tretia audioknižka o Jurajovi Králikovi, v ktorej ujde z domu, ale iba na chvíľu. A pretože vypuknú letné prázdniny, zažije fakticky fantastické dobrodružstvo, pri ktorom sa stratí v hustom lese. Veď počúvajte a uvidíte padať hviezdy, zažijete účinky Čutyho živej vody v praxi, a ešte hrozne veľa iných vecí! Tento výlet bude skrátka tá najfantastickejšia cesta za dobrodružstvom, akú si viete predstaviť!

BABČA B. KARDOŠOVÁ
Pre deti písala už na VŠMU: televízna relácia Od Kuka do Kuka, pesničkový príbeh Paťa pátra, filmy: Amálka, ja sa zbláznim!, Čarovala ryba.
Vymýšľa si od narodenia, ale fakticky mala s kamoškou v lese nenormálne tajný bunker. A pozná tajomstvo ako si zaobstarať psa, keď to rodičia nechcú. Miluje svoje dve dcéry nado všetko na svete! A potom ešte vtáčie mlieko, punčovú zmrzlinu, čítanie v posteli a väčšinu zvierat. Momentálne má v rodine 2 mačky, 2 psov a 1 koňa. Odkedy si pamätá, blízki ju volajú Babča. Na staré kolená sa to môže hodiť.
Občas píše aj knihy pre dospelých: Náhodný scenárista (1998), Šialene milovaná (2001), Anjeli nespia (2006/2014) Sladko v ústach (2009), Vydať sa a zomrieť (2011), Medium love (2012)

RICHARD STANKE
Dlhoročný člen Činohry Slovenského národného divadla. Dabingu sa venuje od siedmich rokov. Vtipný hlas leňochoda Sida z Doby ľadovej alebo škriatka Dobbyho v Harry Potterovi pozná hádam každé dieťa. V knižke Traja kamoši a fakticky fantastický výlet je rovnako vtipný ako v prvej knižke o bunkri a v druhej o poklade.

Vydanie audioknihy z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

nahrávka a mix BMT studio 2019
autor: ©Barbora Kardošová 2019
interpret: Ⓟ Richard Stanke 2019
zvuk © Miroslav Králik 2019
hudba © Martin Zimányi 2016
gitara © Roman Jaroš 2019
réžia © Barbora Kardošová 2019
ilustrácie na obálke © Katarína Slaninková 2019
grafická úprava © Ryc Trable 2019
foto ©Tereza Králiková 2016
Vyrobili WISTERIA BOOKS s.r.o. Bratislava Ⓟ 2019 © 2019
Vydanie prvé

Traja kamoši a fakticky fantastický výlet – audiokniha obsahuje pokračovanie skvelej rozprávky, ktorej autorkou je Babča B. Kardošová a číta Richard Stanke.

Série Traja kamoši