Obálka audioknihy Krtečkova dobrodružství 2 - Jak Krtek uzdravil myšku

Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2011
Série: Krtečkova dobrodružství

Další díl z cyklu dramatizovaných pohádek slavného Krtečka výtvarníka a režiséra Zdeňka Milera. Málokterý hrdina se dočkal tak spontánní a široké odezvy na veřejnosti, jako právě Krteček.
V tomto dalším pokračování najde Krteček zelený drahokam a umístí jej na noční oblohu jako další hvězdu. Uzdraví svou přítelkyni myšku, pro kterou hledá lék na všech kontinentech. Nakonec jej v podobě heřmánku nalezne na svém paloučku doma. Zachrání sněhuláka před jarním táním, odveze jej na hory, kde na něj sněhulák počká do příští zimy.
S použitím původní hudby ze stejnojmenných kreslených filmů navozuje vyprávění věrně atmosféru animovaných příběhů, které Krtečka proslavily.

Obsah:
1. Krtek a zelená hvězda
2. Jak Krtek uzdravil myšku
3. Krtek a sněhulák

Krtečkova dobrodružství 2 - Jak Krtek uzdravil myšku - slavný Krteček Zdeňka Millera ožívá znovu na této audioknize. Vypravuje Marek Eben.

Série Krtečkova dobrodružství