Obálka audioknihy Nejlepší příběhy pro nejmenší

Nejlepší příběhy pro nejmenší

Václav Čtvrtek

Interpret: Jiřina Bohdalová
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2020

Rozmanité pohádkové příběhy, známé postavičky z dětských knížek a večerníčků a oblíbení čeští herci na kompilačním albu, které je ideální pro začínající posluchače mluveného slova. Časem prověřené snímky i nové nahrávky však jistě zaujmou i rodiče a prarodiče.

Křemílek a Vochomůrka, Včelí medvídci, kocour Mikeš, Spejbl a Hurvínek, Bob a Bobek, Makový mužíček, loupežník Rumcajs a s nimi postavy z pověstí a bajek na jediném výběru. Jako vypravěči se představují Jiřina Bohdalová, Václav Vydra, Simona Postlerová, Josef Dvořák, Aňa Geislerová, Jan Kanyza, Vojtěch Kotek a další oblíbení čeští herci a herečky.

Výzkumy potvrzují, že audioknihy rozvíjejí slovní zásobu, probouzí fantazii a kreativitu a vedou k lásce k literatuře. Naše kompilace pomáhá objevovat svět dětské literatury.

Audiokniha Nejlepší příběhy pro nejmenší obsahuje výběr pohádkových příběhů od autorů jako Václav Čtvrtek, Josef Čapek, Miloš Kirschner a další. Vypráví Jiřina Bohdalová, Josef Dvořák, Václav Vydra a jiní.