Obálka audioknihy Inner Game pro manažery

Interpret: Aleš Zbořil
Vydavatel: Lumeni
Vydáno: 2012

Úspěšný americký poradce se v audioknize zabývá uplatněním jedinečné metody zvyšování výkonnosti - Inner Game - v pracovním prostředí. Vychází ze své dlouholeté zkušenosti s aplikací metody ve sportu i ve firmách a pomáhá lidem překonat mentální překážky, které zabraňují, aby se soustředili na výkon, příslušným způsobem změnili své vnitřní rozpoložení a plně mobilizovali svůj osobní potenciál. Předkládá i praktické nástroje, jak úspěšně zvládat svůj "vnitřní zápas" s obavami z neúspěchu, s odporem vůči změnám, s nedostatkem sebedůvěry atd., který v naší mysli probíhá pokaždé, snažíme-li se dosáhnout lepších výsledků. Navrhuje jak zlepšit proces učení se s minimálním množstvím instrukcí a příkazů.

W. Timothy Gallwey
Známý poradce a kouč, tvůrce jedinečného metodologického přístupu k rozvoji osobních a profesních dovedností, autor řady úspěšných knih o metodě Vnitřní hry (Inner Game)- vede tréninkové programy v mnoha nadnárodních společnostech po celém světě. Jeho mezinárodně proslavený bestseller The Inner Game of Tennis vyšel poprvé již v roce 1974 a přináší průlomové principy a metody učení se, které umožňují dosahovat vynikajících výsledků nejenom ve sportu, ale i ve světě podnikání, výchovy a vzdělávání.

Inner Game pro manažery - audiokniha obsahuje popis a návod k metodě amerického poradce, W. Timothy Gallweye. Čte Aleš Zbořil.