Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Jak myslí milionáři

Jak myslí milionáři

T. Harv Eker

Délka: 7 h 51 min
Interpret: Michal Jagelka
Vydavatel: Práh
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 443 MB

Staňte se mistrem ve hře financí!

Podvědomí se dá změnit a váš mozek se dá přeprogramovat. A přesně o to v této knize jde! V první části se dozvíte, jak finanční podvědomí funguje. T. Harv Eker vám se svou neodolatelnou kombinací humoru, životních zkušeností a moudrých postřehů ukáže, že všechny finanční návyky a hlavně zlozvyky si s sebou nesete už od nejútlejšího věku. Dozvíte se také, jak své podvědomí přečíst a jak je vylepšit, abyste vydělávali víc a abyste dokázali své peníze udržet.

V druhé části najdete 17 zásad, které odlišují zámožné lidi od těch chudších. Ke každé patří i praktické cvičení a názorný návod, jak své myšlení zlepšit a jak dosáhnout úspěchu teď a tady! Ekerovo učení už ovlivnilo životy čtvrt milionu lidí – a díky jeho revoluční audioknize je nyní můžeme poprvé poznat i my v České republice.

T. HARV EKER
T. Harv Eker je americký autor knihy Jak myslí milionáři. Harv Eker je synem evropských imigrantů, kteří přijeli do Severní Ameriky s pouhými třiceti dolary v kapse. Vyrostl v Torontu, ale většinu času svého mládí prožil ve Spojených státech Amerických. Eker začal pracovat již jako třináctiletý, kdy si přivydělával jako roznašeč novin, obsluha stánku se zmrzlinou či prodavač opalovacích krémů na pláži. Začal studovat York University, ale studium přerušil, protože se chtěl stát milionářem. Žil v pěti různých městech a vystřídal řadu povolání. Po několika letech otevřel fitness obchod, který se rozrostl a po odprodání jeho části potom Eker dosáhl svého snu stát se milionářem. Ale po dvou letech špatných investic byly peníze pryč a poté Eker přišel se svou teorií, jak se stát milionářem, o které napsal svou knihu.

MICHAL JAGELKA
Michal Jagelka se narodil v dubnu 1977 v Praze a již léta patří k dabérské špičce u nás, kdy na nás herecké hvězdy typu Leonarda DiCapria, Matta Damona, Orlanda Blooma, Brendona Frasera nebo Davida Faustina promlouvají jeho hlasem. Propůjčování hlasu světovým hercům, kteří neumí česky, se věnuje již od svých 12ti let.

Audiokniha Jak myslí milionáři vám umožní nahlédnout do mozků úspěšných a možná se stát i jedním z nich. Napsal T. Harv Eker, načetl Michal Jagelka. Režie Helena Rytířová.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma