Obálka audioknihy Přestaňte řešit h*vna

Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2022

DOSTAŇTE SE ZE SEVŘENÍ VEPSANÝCH VZORCŮ CHOVÁNÍ A BUĎTE MAXIMÁLNĚ EFEKTIVNÍ

Stále opakujete stejné chyby? Nejste schopni ušetřit peníze? Nebaví vás vaše práce? Ničíte si svůj život? Přestaňte řešit h*vna (máme na mysli knihu) je právě pro vás!

V již světovém bestselleru Odse*te se, kde nás Gary John Bishop naučil převzít odpovědnost nad svým životem bez zbytečných výmluv, se Gary znovu vrací s neméně přímou knihou Přestaňte řešit h*vna, která staví na základu svého předchůdce. V této knize se naučíte jak se dostat z kolotoče negativních až sebedestruktivních návyků a vzít svůj život pevně do svých rukou!

Ve věcné a upřímné knize Přestaňte řešit h*vna si identifikujeme prvky, které nám sabotují náš život. Gary J. Bishop popisuje různé typy lidí a jejich způsob sebedestrukce, nabízí analýzu vzorců takového chování a konečně ukáže i řešení. Jak se oprostit od negativních myšlenek a znovu být pánem svého osudu? Bez nechtěných zlozvyků, které vás jen podrývaly budete moci své úsilí přesunout směrem, kterým opravdu chcete a nic vás nebude brzdit v seberozvoji.

Zbořte své negativní stereotypy a nenechte se jimi ovládat. Garyho kniha Přestaňte řešit h*vna vám s tím pomůže!
„Seznamte se s Gary Johnem Bishopem, přímočarým Glaswegem, který bere svět svépomoci útokem.“
— Sunday Herald

Audiokniha Přestaňte řešit h*vna –⁠ Neničte sami sebe a vezměte život zpět do vlastních rukou. Autor Gary John Bishop, čte Pavel Nečas.