Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Tančím tak rychle, jak dokážu

Tančím tak rychle, jak dokážu

Barbara Gordonová

Délka: 6 h 14 min
Interpret: Simona Postlerová
Vydavatel: Portál
Vydáno: 2014
Typ souboru: MP3
Velikost: 352 MB

Autobiografická zpověď úspěšné emancipované ženy, scenáristky a režisérky newyorské televize, která mobilizovala všechny síly své osobnosti, aby dokázala žít bez návykových medikamentů. Odhodlání k takovému boji však spolu s dalšími okolnostmi způsobilo, že se psychicky zhroutila a musela projít martyriem při opětovné snaze začít žít nový život. Příběh je tak výpovědí o bolestech a úzkostech, které v dnešním světě mohou postihnout každého z nás, ale zároveň dává naději, že s nimi můžeme bojovat a zvítězit nad nimi.

Barbara Gordon
pracuje jako scénáristka a režisérka newyorské televize. Za své filmy získala třikrát cenu Emmy. Je autorkou několika románů (Defects of the Heart, Jennifer Fever, Older Men, Younger Women), přispívá také do časopisů.
V posledních letech zahájila svoji přednáškovou činnost pro ženské organizace, univerzity i města po celých Spojených státech. Na základě svých osobních zkušeností přednáší především o tom, jak je možné překonat různé životní okolnosti a "začít znovu". Její lekce, založené na směsi zkušeností, humoru a inspirace, si získaly velkou oblibu.
Knihu Tančím tak rychle, jak dokážu psala jako součást své terapie po návratu z psychiatrické léčebny. Přestože tento příběh vznikl už v roce 1979, jeho obsah je nadčasový a dnešní čtenáře i posluchače bezesporu osloví. Kniha se také stala námětem pro filmové zpracování.

Tančím tak rychle, jak dokážu - audiokniha obsahuje dramatický příběh Barbary Gordonové, který je naplněný city a myšlenkovými pochody hlavní hrdinky. Vypráví Simona Postlerová, která přidává dílu na síle přesvědčivostí a jemnou intimitou podání.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma