Obálka audioknihy Život na nikoho nečeká

Život na nikoho nečeká

Karel Spilko

Interpret: Karel Spilko
Vydavatel: Trans World Tour
Vydáno: 2013

Tato audiokniha vám v mnohém pomůže. Je vysoce praktická a nehraje si s žádnými umělými termíny. Život na nikoho nečeká a vy také na nikoho nečekejte. Svět se točí, jak na kolotoči, a pokud s ním nedržíte krok, jste pozadu. Proto si určete svůj Skutečný Sever a vyrazte. Knížka vám bude velkým pomocníkem na vaší cestě za radostí a štěstím, které hledáte.

Život je pouze zdánlivě složitý. Ve skutečnosti je velice jednoduchý. Jakmile pochopíte to, co je zde napsané, začnete skutečně žít. Všechny mylné představy, kterými jste si zbytečně komplikovali svůj život, hodíte za hlavu. A vydechnete si s pocitem úlevy, protože to, co jste hledali, už skutečně budete mít.

Život na nikoho nečeká - audiokniha obsahuje praktické rady a zkušenosti pro odbourání zbytečných problémů a řešení maličkostí, které připravují podklad pro stresové a nevyrovnané chování. Čte autor Karel Spilko.