Obálka audioknihy Jak prokouknout lež a odhalit pravdu

Jak prokouknout lež a odhalit pravdu

Jack Nasher

Interpret: Marek Berger
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2015

Uznávaný psycholog působivě ukazuje, jak se během krátké doby naučit rozpoznat lži a odhalit pravdu. Na velkém množství příkladů ze světa tajných služeb prozrazuje, jakým způsobem lze naše pozorovací schopnosti vycvičit tak, aby nám již žádný z oněch nepatrných a zrádných příznaků klamu neunikl. Po výběru a utřídění nejúčinnějších postupů pochopíte, že úspěšnost funkčních technik není náhodná. Jsou totiž vzájemně systematicky propojené. Mají přímou návaznost na psychologické mechanismy. Tímto způsobem vykrystalizovalo pět principů, s jejichž pomocí lze odhalit lež.

Změna chování - Tři emoce - Nesoulad - Projevy stresu - Kontrolované chování

Každému z nich je věnována samostatná kapitola, v níž se pokusil danou problematiku nastínit a názorně vysvětlit. Dozvíte se, na jekém principu funguje detektor lži a jak vypadají nejmodernější policejní metody používané při výslechu, jako například reality monitoring. Seznámíte se s těmi nejúčinnějšími postupy při odkrývání lži v celé historii. Pro lepší představu je použito množství příkladů, často z milostného nebo běžného pracovního života tak, jak je každý z nás velmi dobře zná. Tato audiokniha je jakýsi návod, jak podle praktických i odborných pravidel přijít na kloub lži lépe a efektivněji než doposud. Poznatky jsou podloženy mnohaletými výzkumy a prameny je možné znovu kdykoliv znovu ověřit. Můžete si tedy být jisti, že budete poslouchat ty nejspolehlivější informace k tématu lži, jaké v současné době existují.

Obsah:
27. Shrnutí
28. 3 důležitá pravidla
29. ZÁVĚR

Více informací najdete na www.progresguru.cz

Jak prokouknout lež a odhalit pravdu - audiokniha obsahuje několik zásad a principů, které pomáhají odhalit lež. Autor Jack Nasher, čte Marek Berger.