Dobrou a ještě lepší cestu

Délka: 1 h 4 min
Interpret: František Nepil
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2017
Typ souboru: MP3
Velikost: 60 MB

Dobrou a ještě lepší cestu - audiokniha obsahuje vtipná vyprávění Františka Nepila o jeho cestách po Řecku a Turecku, zároveň také uslyšíte bonusové vyprávění v podání Ondřeje Suchého. Autoři a účinkující František Nepil, Ondřej Suchý.

Po úspěších titulů Františka Nepila Jak se dělá chalupa a Dobré a ještě lepší jitro vychází poprvé na zvukovém nosiči archivní nahrávka z roku 1989, v níž František Nepil vypráví o svých cestovatelských zážitcích.

Snad každý cestovatel zná okamžiky, kdy s nadšením sděluje své dojmy z nových, neznámých zemí, ze setkání s lidmi, kteří se chovají trochu jinak, než jak je cestovatel zvyklý z domova. U Františka Nepila je toto vyprávění kořeněno jeho neuvěřitelnou vlídností, schopností empatie a smyslem pro humor, který vyšťárá z každé neobvyklé situace něco pro zasmání. Cestovatel Nepil je navíc vzdělaný, dobře zná dějiny země, kterou navštívil, kráčí po stopách historie a dokáže o nich zajímavě a poutavě vyprávět.
V Řecku navštíví Soluň, Thesálii, Pireo a Olympii, v Turecku pak Efez a Midas sehir. Ze všech návštěv vytěží nejen něco pro poučení, ale i pro zasmání a pobavení.
V bonusu vypráví Ondřej Suchý o svých zkušenostech a zážitcích, jak je po boku Františka Nepila zažil on, a doplňuje tak představu o tomto skvělém, milém a dobrosrdečném člověku.

Vypravěčem se prostě člověk narodí. To platí o Františku Nepilovi zvláště!

Obsah:
1. Řecko – Soluň
2. Řecko – Thesálie
3. Řecko – Pireo
4. Řecko – Olympie
5. Turecko – Efez
6. Turecko – Turecký venkov
7. Turecko – Midas sehir (Midasovo město)
8. Stradonice, Šemanovice a ještě o něčem jiném
9. O malém, veselém pejskovi, ale ještě o něčem jiném
10. S Františkem v Londýně, ale ještě o něčem jiném

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma