Obálka audioknihy Nebojte se klasiky! Hudební škola 21 - Don Giovanni

Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2018
Série: Nebojte se klasiky

Nebojte se klasiky! Hudební škola 21 - Don Giovanni. Audiokniha obsahuje dramatizaci slavné opery, jejímž autorem je W. A. Mozart. Účinkují Jan Hartl, Josef Somr, Martin Myšička, Viktor Preiss, Jiří Dvořák, Radek Holub, Lucie Štěpánková, Dana Černá a Klára Sedláčková. Scénář a režie Jan Jiráň.

Víte, proč známý svůdník Don Giovanni zabil sevillského komtura, který ho přišel později ze záhrobí potrestat za jeho hříchy? A co je vlastně obsahem velmi zvláštního zápisníku, jehož majitelem je Giovanniho sluha Leporello? Na tyto otázky vám odpoví dramatizace Jana Jiráně podle libreta Lorenza da Ponte v podání známých českých herců s ukázkami hudebních pasáží jednoho z nejslavnějších děl světové operní literatury.

Zpívají Václav Zítek, Karel Berman, Eduard Haken, Vojtěch Kocián, Eva Děpoltová, Magdaléna Hajóssyová, Marie Olejníková a Dalibor Jedlička. Dramaturgie a design obalu Robert Rytina.

Série Nebojte se klasiky