Obálka audioknihy Líp už bylo

Interpret: Jiří Wittek
Vydavatel: Čti mi!
Vydáno: 2023

Dvanáct let po atomové sprše.
Osm let po všudypřítomné temnotě jaderné zimy.
Šest dlouhých roků od doby, kdy lidé zjistili, že z nitra planety Země uniká plyn hubící plody v tělech matek.
A pak je tu Cappy. Jako jeden z mála přežije útok ruských nájezdníků na Temelín a chce se dostat zpět do Českých Budějovic.
Cesta je však nebezpečnější, než si dokáže přestavit.
Neuvědomil si totiž, že…
LÍP UŽ BYLO.

JIŘÍ SIVOK
O psaní projevil zájem již v patnácti letech, ale skutečného úspěchu se dočkal až v roce 2007. Ve sborníku Dvě kapky rosy vyšla jeho povídka Hypnóza. Účastní se mnoha soutěží např. Rokle šeré smrti 2009 (Nehody se dějí - 3. místo), Psaní pod Černou věží (Dobrovolná oběť) - 2. místo). V polovině roku 2008 se stává členem Jihočeského klubu Obce spisovatelů, se kterými se podílí na literárních akcích. Pod jejich záštitou vyšel i sborník Máchovi v patách (Letec aneb Máchovská reminiscence). Zatím posledními úspěchy začínajícího autora je hororový sborník Příběhy noci a audio dramatizace povídky Úsek dopravních nehod, která byla uvedena ve dvou vstupech ve vysílání Českého rozhlasu.

Audiokniha Líp už bylo, autor Jiří Sivok, čte Jiří Wittek.