Obálka audioknihy Jak se dostat z dluhové pasti

Jak se dostat z dluhové pasti

Dan Miller

Interpret: Vítězslav Kryške
Vydavatel: Media Empire
Vydáno: 2012

Tento program je právě pro Vás, pokud:
- jste neustále v psychickém tlaku kvůli své finanční situaci
- máte pocit, že vyděláváte dost a přece nestíháte platit své účty
- celý den přemýšlíte o zajištění peněz na pokrytí svých závazků
- vybíráte poštovní schránku s obavami z nečekaných výdajů
- nedokážete se obejít bez půjček a kreditních karet

Audioprogram "Jak se dostat z dluhové pasti" je navržen tak, aby vám v několika krocích ukázal cestu k finanční nezávislosti:
- pomůže vám podívat se jinak na své příjmy
- dokážete reálně zhodnotit svoji finanční situaci
- vytvoříte si plán, s jehož pomocí rychle opustíte červená čísla
- budete mít své peníze pod kontrolou
- otočíte příliv finančních prostředků ve váš prospěch

Existuje mnoho věcí, které můžete rychle a efektivně udělat pro dosažení svých finančních cílů. Je to mnohem jednodušší, než si myslíte! Metody a strategie, představené v tomto programu,jsou tak silné, že dokážou oživit vaše finance. Zní to až příliš dobře? Ano, ale taková je skutečnost. Oproti tomu, co jsme se dříve naučili, problém není v tom, že nemáme dost peněz. Problém je, že nevíme, jak se postarat o to, co už máme. Pokud se to nenaučíme, nebudeme mít nikdy dost. Když si přisvojíte tyto život měnící techniky, budete konečně finančně nezávislí pomocí peněz, které si už dnes vyděláte. Začnete ukládat místo utrácení. Začnete dělat kroky správným směrem. Poslechněte si tento audioprogram a zjistíte, jaké další strategie můžete použít k rychlému vítězství nad dluhovou pastí. Nastupte cestu k finanční nezávislosti a bohatství!
Získejte úplnou kontrolu nad svými financemi - začněte již dnes!

Jak se dostat z dluhové pasti - motivační audioprogram z řady úspěšných audioknih pro osobní a firemní rozvoj. Interpretuje Vítězslav Kryške.