Pohádky pomáhají

Koupit za 200 Kč Cena včetně DPH

Délka: 2 h 18 min
Interpret: Jakub Saic
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 130 MB

Nákupem těchto pohádek přispějete na sbírku SOS Ukrajina humanitární organizace Člověk v tísni.

Dvacet nových výchovných pohádek, které autorka Alex De Nawi věnovala ukrajinským dětem, pro chlapce a děvčátka předškolního věku. Vypráví Jakub Saic, režie Miloš Vrána.

První část postupně provází malé astronauty po pohádkových planetách a vysvětluje, proč je dobré poslouchat, co říkají dospělí, či jak se správně zachovat, když silnější ubližuje slabšímu.

Druhá část seznamuje malé posluchače s příběhy deseti pohádkových postav vílího království. Roztomilé lesní panenky ve svém vyprávění prozradí, co se nejen vílám přihodí, když v lese ochutnají neznámou houbičku, nebo proč je správné kamarádit se i s dívkou jiné barvy pleti.

ALEX DE NAWI
Alex De Nawi je zakládající členkou spolku "PRO děti, z.s., Gimeda", jehož posláním je probouzet v mladé generaci zájem o astronomii a touhu po poznání. Kromě popularizace astronomie se na svých webových stránkách snaží zábavnou formou nasměrovat děti na cestu bez šikany, vandalismu, nikotinu, alkoholu a drog. Gimeda právě vydává této autorce její druhou audioknihu, Hvězdný rytíř.

______________________________________________________________

Člověk v tísni ihned po začátku aktuálního konfliktu začal dodávat humanitární pomoc na Ukrajinu a poskytovat podporu uprchlíkům přicházejícím do České republiky i dalších států.

Působí na západě i východě Ukrajiny, kam míří humanitární kamiony a vlaky a kde působí více než stočlenný tým, v okolních státech pomáhá příchozím z Ukrajiny i ve spolupráci s místními organizacemi, ve většině krajů České republiky poskytuje sociální pomoc uprchlíkům.

Na východní Ukrajině působila organizace Člověk v tísni už předtím od roku 2014 – nejen v humanitární oblasti, ale i ve vzdělávání mladých lidí nebo ekonomickém rozvoji zemědělských oblasti.

[www.clovekvtisni.cz]

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma