Obálka audioknihy Designérem vlastního života

Interpret: Gustav Bubník
Vydavatel: Progres Guru
Vydáno: 2018

Přemýšlejte jako designéři, tvořte nové věci, zkoušejte.
Kanály vznikly díky problému. Někdo vynalezl kartáček na zuby kvůli problému. Židle se začaly vyrábět, protože každodenní sezení na kameni člověku přinese akorát tak vlka – na každý problém se dá najít správné řešení.

I na ten váš, který vás zrovna trápí, například se zaměstnáním.

Spousta z nás vůbec neví, jaký zvolit směr. Většina z nás nemá ani páru, kam se vrtnout a jak se realizovat. Jak se odrazit z tohoto mrtvého bodu?

Začněte právě tam, kde teď stojíte. Začněte řešit tu těžkou životní rovnici s pomocí audioknihy.

Nalezení problému + Řešení problému = Dobře navržený život.
Právě se nacházíte v bodě, kde hledáte problém. Jste na správné cestě, protože designérské myšlení klade na nalezení problému stejný důraz jako na jeho řešení. Designérské myšlení vám může pomoci posunout váš osobní i pracovní život nehledě na situaci, které zrovna čelíte.

V AUDIOKNIZE SE UKÁŽE:
• Proč je tak výhodné řešit svůj život jako designér,
• že nejhorší metodou hledání práce je odpovídat na inzeráty (5% úspěšnost) a jak to dělat lépe,
• proč se lidé v úvahách o svém životě „zasekávají“ a jak z toho ven,
• co jsou to prototypovací rozhovory s lidmi, kteří již mají práci, o níž sníte,
• jak se efektivně učit z chyb a získat imunitu vůči pocitu selhání,
• co jsou to pohledy na práci, pohledy na život, palubní deska života a proč byste si je měli sepsat,
• koho zapojit do designování svého života a co tím získáte,
• jak neuvíznout v pasti nerozhodnosti.

Po poslechnutí audioknihy sfouknete problémy s designováním života se stejným druhem zvídavosti a kreativity, který vedl k vynálezu parního stroje, žárovky a internetu.

Ale pozor. Designování života nikdy nekončí – život je radostný a nikdy nekončící projekt budování cesty vpřed.

Designérem vlastního života - audiokniha obsahuje náměty a návrhy jak si zařídit život podle svých představ. Napsali Bill Burnett a Dave Evans. Čte Gustav Bubník.