The Walking Dead: Our World

Developer: Next Games
Vydáno: 2020

Platforma: iosandroid

Pokémoni mají konkurenci. V ulicích se rozšířili zombíci ze seriálu, respektive komiksu Živí mrtví. Princip hry se dost podobá Pokémon GO. Vezmete mobil, vyrazíte ven a chytáte, pardon mordujete nemrtvé. S jejich likvidací vám přitom pomáhají hrdinové ze seriálu.

Cestou narazíte na několik druhů misí. Můžete buďto zachraňovat lidi z nesnází, čistit zamořené lokace či ulice, a dojde i na boj proti lidem. Odměnou jsou kartičky, jejichž pomocí vylepšujete své zbraně a schopnosti svých parťáků.

více

Tipy a triky

Ta nejlepší věc, co můžete v The Walking Dead udělat, je najít si velký a aktivní tým hráčů, ke kterému se připojíte. Jako člen týmu budete mít nárok na společné odměny, které získáte plněním úkolů. Nezapomeňte se však taky zapojit. Bezcílné mordování nemrtvých je sice zábava, ale mnohem efektivnější je, když se podíváte na konkrétní úkoly. Takhle získáte mnohem lepší odměny!

The Walking Dead se dá hrát i v případě, že jste zrovna zaseklí na jednom místě (třeba v práci nebo ve škole). Pomohou vám světlice (flare), s nimiž se můžete teleportovat nebo návnady (bait), které pro změnu přilákají zombíky k vám.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět