Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Beecarbonize

Beecarbonize

Získat pro:

iOS Android

Developer: Charles Games
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Máte na to zachránit planetu? Beecarbonize je unikátní strategická karetní hra, v níž je vaším protivníkem klimatická změna. Zkoumejte nejpokročilejší technologie, rozhodujte o vývoji společnosti, chraňte přírodu a modernizujte průmysl, abyste snížili uhlíkové emise. Ale pozor: Přežijete jen, když se zdroji budete nakládat opatrně.

Jsou vám bližší průmyslové reformy, občanské iniciativy nebo ochrana ekosystémů? Vyřešit klimatickou změnu a zvládnout znečištění jde mnoha různými cestami. Zachránit planetu ale není nic jednoduchého. Čím více emisí vyprodukujete, s tím náročnějšími výzvami a událostmi se budete muset vypořádat.

Čeká na vás nutnost vyvažovat výrobu energie, sociální reformy, ekologická opatření a vědecký výzkum. Opustíte fosilní paliva hned jak to půjde? Nebo se nejdřív zaměřujete na technologie pro zachytávání uhlíku? Experimentujte s novými strategiemi a nebojte se to zkoušet znovu.

Herní karty představují vynálezy, zákony, společenské pokroky nebo průmyslové výdobytky. Každá přitom vychází ze skutečného klimatického výzkumu. Navíc se budete setkávat s náhodnými globálními událostmi, kvůli kterým možná budete muset změnit svou strategii. Postupně odemkněte nové karty v herní encyklopedii a vytyčte svou cestu k budoucnosti.

Svět Beecarbonize reaguje na na vaše rozhodnutí. Víc emisí znamená víc záplav nebo monzunů, když investujete do jaderné energie, riskujete nukleární katastrofu a podobně. S každým pokusem se poučte a možná se vám podaří překonat environmentální katastrofy, společenské nepokoje a možná odvrátit i vyhynutí života na celé Zemi.

více
Snímek obrazovky aplikace Beecarbonize
Snímek obrazovky aplikace Beecarbonize
Snímek obrazovky aplikace Beecarbonize
Snímek obrazovky aplikace Beecarbonize
Snímek obrazovky aplikace Beecarbonize