Happy Game

Happy Game

Získat pro:

iOS Android

Developer: Amanita Design
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Happy Game je dvourozměrná adventura s hororovými prvky, jejíž děj se odehrává v surrealistickém světě nočních můr malého chlapce. Za jejím vznikem stojí české studio Amanita Design, známé především díky hrám jako Machinarium nebo Botanicula.

V Happy Game se ujmete role malého chlapce. Ten se ocitl v noční můře, ze které se snaží za každou cenu probudit. Svět, který navštíví, kombinuje barevné a veselé prvky, převzaté přímo z ilustrovaných dětských příběhů, se znepokojivými a někdy násilnými vizemi.

Ve hře musíte přežít tři nezapomenutelné noční můry a přijít na kloub různorodým hádankám v (ne tak úplně) překrásných kulisách. Přitom musíte přechytračit podezřelé smajlíky i růžové králíčky.

více

Naše recenze

Happy Game vás chce zasáhnout vizuálně, zvukově i atmosférou. Hra zkoumá dětskou představivost a snaží se ukázat, jak se i z bujné a nevinné fantazie těch nejmenších mohou zrodit děsivá a traumatizující monstra. Nejde o klasický horor, na každém kroku tu nejsou žádné lekačky ani dusivé napětí, ale je tu spousta nápaditosti a originality, o kterou vás nechceme připravit. Vše do sebe hezky zapadá.

více
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky