Dead by Daylight Mobile

Dead by Daylight Mobile

Získat pro:

iOS Android

Developer: Behaviour Interactive
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Vstupte do mlhy a zúčastněte se smrtící hry na kočku a myš v akční hororové multiplayerové hře Dead by Daylight Mobile. Jeden hráč se stanete lovcem a další čtyři přeživšími.

Dead by Daylight Mobile nabízí ikonické postavy z některých z nejoblíbenějších filmových sérií. Zahrajete si za legendy hororu a podíváte se jejich očima do různých říší a nepředvídatelných zkoušek.

Každý přeživší i zabiják má vlastní výhody a spoustu odemykatelných předmětů, které si můžete přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vaší osobní strategii. Pamatujte, že zkušenosti, dovednosti a znalosti prostředí jsou klíček k ulovení přeživších, případně k útěku před vrahem.

více

Tipy a triky

První a nejdůležitější radou je, abyste poznali mapu. Znalost úrovně je důležitá. Budete mít představu o tom, kde se co nachází, kde jsou generátory, kde únikové cesty atd. To se vám bude hodit v roli přeživšího i vraha.

Neztraťte se. Některé mapy jsou rozsáhlé. Pokud hrajete poprvé, tak být sám je jedna z nejhorších věcí, která se vám může stát, proto se držte blízko zkušenějších hráčů a učte se od nich.

Spolupráce není nutná, ale je prospěšná. Můžete klidně všechno dělat sami, ovšem jako přeživší máte mnohem větší šanci na přežití ve skupině. Proto spolupracujte s ostatními hráči. Například dva hráči mohou odlákat pozornost vraha, zatímco další dva budou co nejrychleji opravovat generátory.

Sledujte vraha a odhalte jeho slabé stránky. I když se mohou zabijáci zdát jako nezastavitelná monstra, tak každý druh má slabé stránky, které odhalíte jeho sledováním.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky