Real Racing 3

Developer: ELECTRONIC ARTS
Vydáno: 2016

Platforma: iosandroid

První díl série Real Racing odstartoval revoluci závodních her na mobilu. Byl to první sporťák na dálnici plné primitivních autíček. Real Racing 3 pokračuje v tomto duchu a jede na špici závodních simulátorů na mobilu. Žádná závodní hra nenabízí tak věrné zpracování automobilových závodů. Funkční zrcátka, realistické odrazy a poškození, a hlavně auta, která se liší nejen vzhledem, ale také svým chováním na silnici. Real Racing 3 obsahuje na dvacet tratí zpracovaných podle skutečných předloh, přes stovku aut, které jsou věrnou kopií skutečných modelů, a stovky příležitostí k jejich otestování. Můžete závodit jak proti počítači, tak proti skutečným soupeřům.

více

Tipy a triky

V Real Racing 3 platí dvě měny: zlato a real dolary (R$). Zlato je vzácnější, proto jej nemrhejte na za věci, které si můžete pořídit za R$. Například přeskočení časové lhůty na opravy nebo změnu barvy auta. Zlato utrácejte jen za důležité věci, tedy za nová auta nebo upgrady.

Zlato i dolary získáte nejenom jako odměnu za různé herní úspěchy, odměňována je i pouhá věrnost hře. Čím více dní v řadě Real Racing 3 zapínáte, tím vyšší bude zlatá odměna.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět