Phobies

Phobies

Získat pro:

iOS Android

Developer: Phobies Holdings Inc.
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Strach má velké oči. Plíží se kolem a jen čeká, kdy bude moci zaútočit. Otázkou zůstává, zda budete schopní tenhle strach ovládnout a proměnit ho v obrovskou výhodu. Strašidelné Phobies jsou všude a je zcela na vás, zda se svým temným běsům postavíte čelem a všechny je pochytáte.

Postupným získáváním kartiček se zlomyslnými Phobies budete mít přístup i ke zlepšování dovedností jednotlivých strachů. Díky tomu vyšperkujte svou bojovou strategii a postavte se nebezpečným hrozbám, které se ukrývají ve světě. Ostatní hráči jen čekají na to, až ovládnou svůj strach a v rychlém boji vás vystraší se svými Phobies k smrti.

více

Naše recenze

Hra využívá zajímavý karetní systém, který využijete hlavně v boji. Aby vaše útoky byly co nejvíce pestré, budete muset postupně posbírat velkou zásobu Phobies a nastoupit do boje proti nepříteli s pořádnou strategií. Pokud si se svým plánem nejste jistí, je zde k dispozici místo na procvičování a vyřádit se můžete na nevinných obětech.

Skvělým osvěžením jsou dostupná vylepšení pro hráče. Na výběr je zde z vyzyvatelského módu, který otestuje váš mozek v rychlém souboji proti počítači, a ještě zábavnější je možnost hrát s kamarádem v duelu proti další dvojici.

Po celou dobu vás budou doprovázet svěží animace, které se skvěle hodí k vybranému grafickému stylu, systému soubojů a rychlé akci, které nebudete mít dost.

více

Tipy a triky

- V soubojích si neustále hlídejte své okolí. Nepřátelské jednotky se dají snadno špehovat.

- Váš počet klíčů je sice omezený, ale i tak se snažte jich mít co nejvíce. Více klíčů, více šancí pro boj.

- Nevlastníte nějakou Phobie, ale nepřítel ji měl? Nevadí. Po každém souboji se ukládá video záznam, který prozradí na jednotlivé strachy všechny potřebné informace.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky