Among Us

Among Us

Developer: Innersloth LLC
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Vy a vaši společníci máte velký problém. V této hře až pro 15 hráčů plujete na vesmírné lodi a najednou se začnou objevovat podivné vraždy, mezi vámi je zrádce! Takzvaný impostor, který se snaží sabotovat misi, rozbíjí důležité vybavení a postupně zabít všechny členy posádky.

Osud celé posádky je ve vašich rukou, máte jen omezené množství času na to splnit zadané úkoly, opravit loď a přijít na to, kdo z vás je ten vrah!

více

Naše recenze

Among Us vás rychle vtáhne do hry a naprosto pohltí. S dostatečně velkou partou můžete do hry zapojit i další role, které obzvláštní dosavadní zážitek. Neustále napětí, obavy z možného odhalení nebo uškrcení vás nenechají chvíli na židli. Jeden špatný pohyb a zbytek posádky vás nemilosrdně pošle do vesmíru, i když jste zcela nevinní.

Na druhou stranu zde vyšperkujete vaše lhářské umění. Vytvořit si dostatečně pevné alibi a hodit vinu na někoho jiného bude velmi náročné. Co bychom ocenili je možnost volání ve hře. Přeci jen, náhlé otázky a přímý útok jsou nejlepší způsob, jak někoho odhalit.

více

Tipy a triky

- Pokud se sejde v hloučku více lidí, můžete začít zabíjet. Nikdo totiž nebude vědět, kdo právě spáchal vraždu.

- Jestli jste právě někoho zabili a máte svědka, okamžitě ohlaste tělo. Následně můžete člena posádky nabonzovat a přesvědčit ostatní, že to byl on.

- Když vás impostor sabotuje, sledujte, kdo neběží zachránit loď.

- Impostor nemá žádné túkoly, co musí udělat a zároveň umí procházet ventilacemi. Sledujte, jestli podezřelí nestojí moc dlouho nebo krátce u míst, kde víte, že jsou úkoly.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky