Game of War - Fire Age

Developer: Machine Zone, Inc.
Vydáno: 2021

Platforma: iosandroid

V Game of War ožívá antika s celou svoji mytologií. Jen s tím rozdílem, že světu nevládnou bohové, ale hráči, kteří si budují svá impéria a pak válčí o nadvládu. Začít ale musíte na zelené louce a teprve postupně se od skromných domečků vypracovat až k architektonickým divům světa. Myslet musíte také na obranu města. Jakmile skončí „období hájení“, tak na vás mohou kdykoliv zaútočit nepřátelé. Podobně jako ve hře Mobile Strike, i tady fungují principy online multiplayeru. S ostatními hráči si můžete nejen pokecat, ale také můžete společně kout pikle proti nepřátelům a eventuálně i zaútočit.

více

Tipy a triky

Nenechte si ujít Athéniny dary (Athena’s Gifts)
Ujistěte se, že máte aktivované upozornění na dary od bohyně Athény a hru spusťte okamžitě, jakmile se taková notifikace objeví na displeji vašeho mobilu. Někdy jsou mezi nimi opravdu cenné kousky.

Vybírejte si nejhodnotnější questy
Hra je plná questů, ale odměna za jejich splnění se liší. Vybírejte ty, které vás odmění nejvíce.

Připravte se na válku
Období hájení na začátku hry není dlouhé a jakmile skončí, můžete počítat s tím, že na vás někdo zaútočí. Připravte se na útok tím, že vybudujete špitály, kasárny a nashromáždíte dostatečné množství vojáků.

Jak ukrýt vojáky?
Máte jednotky, o které byste neradi přišli? Zaberte kus země, kde nejsou žádné zdroje (tudíž o ni nebude mít nikdo zájem) a ukliďte tam své cenné jednotky.

Zformujte alianci
Osamělí vlci to mají ve hrách jako je Game of War těžší. Být členem aliance a podílet se na plnění aliančních cílů se vyplácí.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět