Shadowgun Legends: Online FPS

Shadowgun Legends: Online FPS

Developer: MADFINGER Games
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Kdepak, to nejsou obrázky z konzolovky Destiny, ale z mobilní hry Shadowgun Legends. A co víc – pochází z Česka, tedy přesněji z Moravy. Právě Brno představuje ve hře metropoli civilizovaného světa. Ostatní oblasti jsou momentálně pod náporem mimozemského útoku. Naštěstí jsou tu legendy, tedy hráči ochotní vydávat se na nebezpečné mise rozeseté po celé galaxii. Sami nebo v týmu čelí přesile roztodivných mimozemšťanů. Kromě příběhové kampaně je k dispozici také řada herních módů, kde můžete například vyzvat jiné hráče.

Adrenalinovou střílečku zpestřují RPG prvky reprezentované zejména systémem vývoje postavy. S každou splněnou misí se zlepšujete, za což vás hra odměňuje zkušenostními vody, které následně utrácíte za nové vlastnosti a schopnosti. Získáváte také přístup k novým zbraním, kterých je ve hře přes 600! Zkrátka, Shadowgun Legends jen tak nedohrajete. Pořád se objevují nové a nové důvody, proč se k této fascinující střílečce vracet.

více

Tipy a triky

S našimi tipy se vám budou mimozemšťané lovit lépe:

- hra sice v inventáři nabízí možnost vybavit se nejlepší zbrojí, ale než se pustíte do mise, je dobré si ověřit, zda máte vhodnou zbraň (třeba brokovnice jsou naprosto k ničemu)
- pokud vám přijde, že hra neběží dostatečně plynule, otevřete si menu a snižte si úroveň detailů
- zlaťáky můžete získat za sledování reklamy (tři za jednu reklamu)
- pokud si je ale koupíte v e-shopu, získáte jako bonus rozšíření inventáře

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět