Clash Royale

Clash Royale

Získat pro:

iOS Android

Developer: Supercell
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Úkol zní jasně: zničit nepřítelovu věž dříve, než on zničí tu vaši. Ale když přijde na věc, zrovna jednoduché to není. Celé bojiště máte jako na dlani, přesto jsou bitvy taktické a v pokročilých fázích i náročné. Vaše jednotky postupují samostatně, vy jen rozhodujete o jejich výběru a o trase jejich pohodu na nepřátelské území. Armádu si sestavujete jako balíček karet. Různé jednotky mají různé vlastnosti, můžete je vylepšovat, přidávat nové a vyřadit ty nepotřebné. Vaše taktika rozhodne o tom, jestli se z karty stane trumf. V duelech můžete vyzvat umělou inteligenci, ale ta pravá zábava začíná v bitvách s dalšími hráči.

více

Tipy a triky

Vyváženým balíčkem předejdete překvapením
Každá jednotka má své silné a slabé stránky. Sestavit armádu se zastoupením omezeného typu jednotek je příliš velký risk.

Kombinujte jednotky
Posílejte své jednotky do akce tak, aby se doplňovaly. Armáda kostlivců například dokáže skvěle upoutat pozornost nepřátelských věží, když posíláte do útoku silného obra.

Snažte se silného nepřítele zpomalit
Když na vás nepřítel vytáhne těžký kalibr, nemusíte hned posílat do boje svoji nejlepší jednotku. Dobrou taktikou je poslat slabé jednotky, které nepřítele zpomalí před branami vašeho hradu, tedy na dostřel vašich lučištníků.

Nejlepším útokem je obrana
Bleskový útok není v Clash Royale zrovna dobrou taktikou. Jistější je počkat, než budete mít dostatek elixíru.

Útok na hrad neuspěchejte
Obrana Králova hradu se spustíte teprve poté, co na něj zaútočíte. Je proto zbytečné útočit na hrad hned zezačátku.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky