PAW Patrol Rescue World

PAW Patrol Rescue World

Získat pro:

iOS Android

Developer: Budge Studios
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Pro všechny děti a milovníky Tlapkové patroly přichází PAW Patrol Rescue World. Tady se stane součástí týmu a společně s roztomilými štěňátky se vydáte pomáhat všem ve vašem okolí. K dispozici budete mít nejen vyspělou technologii, ale spoustu roztomilých pejsků, kteří mají různé schopnosti a samozřejmě vozidla pro všechny situace.

K dispozici budete mít různé mise, které budete muset plnit se členy týmu. Nikdo vám ale nebrání na chvíli si odpočinout od práce a vydat se na prozkoumávání Adventure Bay. Díky tomu získáte mnoho nových přátel, předmětů a úkolů. Samozřejmostí je péče o ty nejmazlivější pejsky v celém okolí. Pečujte o ně, dávejte jim pamlsky a oni vám to jistě vrátí svou věrností a přátelství.

více

Naše recenze

Hra na motivy populárního animované seriálu pro dětské publikum je udělaná do velmi krásného a roztomilého stylu. Ovládání je příjemné, jednoduché a je tedy vhodné pro děti i předškolního věku. Jednotlivé úkoly jsou velmi snadno pochopitelné a znalost písma není úplně nutná, byť občas bude muset pomoci rodič.

Titul samotný je sice zdarma, ale než své zařízení dáte dychtivému dítěti do rukou, ujistěte se, že máte v aplikaci vypnuté různé možnosti nákupu. Jinak by se hra lehce prodražila.

více

Tipy a triky

- Snažte se hodně prozkoumávat celou mapu. Mise nejsou jediné místo pro zábavu.
- Nehledejte v úkolech nic složitého, vše je jednoduché a není potřeba složitého uvažování.
- Čím víc budete hrát, tím více aktivit ve hře najdete.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky