eFootball PES 2020

eFootball PES 2020

Získat pro:

iOS Android

Developer: KONAMI
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Derby PES versus FIFA se přeneslo i na displeje našich mobilů. PES 2019 láká na stejný technologický základ, jaký má i verze pro PC a herní konzole. Neplatí to doslovně. Engine, který celou hru pohání, je totiž jiný a také nemůžete čekat tak detailní modely postav. Ale třeba takové animace či charakteristické styly hry týmů byly přeneseny i do mobilní verze. Oproti minulému ročníku byla výrazně vylepšena také fyzika míče, který se nyní chová realističtěji.

Jasnou slabinou PES 2019 je nedostatek licencovaných lig, týmů a hráčů. Má jich sice dost (je tu například Slavie), ale bohaté Fifě se rovnat nemůže. Ještě výraznější rozdíl spočívá v obtížnosti. PES 2019 nevyniká zrovna intuitivním ovládáním. Veškeré akce (a že jich tu je) se ovládají pomocí dotykových gest, která se chtě nechtě musíte naučit. Pokud to ale nevzdáte, čeká vás komplexní fotbal, na který mobilní FIFA prostě nemá…

více

Tipy a triky

Návod na to, jak dávat góly, samozřejmě neexistuje. Na začátku budete rádi, když si aspoň vystřelíte na bránu. Díky složitému ovládání to není nic intuitivního. Dokonce ani s asistencemi, které si můžete aktivovat v Nastavení (Settings). Naštěstí máte neustále po ruce nápovědu. Stačí stisknout během zápasu pauzu a podívat se, jak se ovládá akce, kterou chcete provést.

Doporučujeme vsřebávát látku postupně. Nejprve byste se měli naučit základy, tedy jak přihrát, jak vystřelit na bránu a jak soupeři sebrat míč. Triky a pokročilé taktiky můžete přidat, až si budete jistí v kramflecích.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky