Guns of Boom Online PvP Action

Guns of Boom Online PvP Action

Developer: Game Insight
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Střílečky to mají na mobilech těžké. Místo myši a klávesnice, případně gamepadu je hráč odkázán na kluzký displej. Stačí, když se vám jen trochu zpotí prsty, a máte problém trefit stodolu, natož pohybujícího se protivníka.

Guns of BOOM tento problém vyřešila šibalsky tím, že hráčům pomáhá se střelbou a trochu i s mířením. Spoušť mačkat nemusíte, spustí sama, jakmile se vám dostane do hledáčku protivník. Je to bez přehánění snad první střílečka z pohledu první osoby, která se na mobilu dobře ovládá.

Pokud bychom ji měli něco vytknout, pak by to byl nevyvážený arzenál zbraní. Některé pušky jsou tak silné, že při střetu s nimi nemáte nejmenší šanci se bránit. V zápasech proto často bodují nikoli ti nejbohatší, a nikoliv ti nejlepší.

více

Tipy a triky

UTRÁCEJTE ROZUMNĚ

O tom, zda skončíte na vrcholu nebo na chvostu žebříčku nejlepších hráčů rozhoduje v Guns of BOOM do velké míry výzbroj a výstroj. Proto spíše než do lékárniček a granátů investujte do neprůstřelné vesty, helmy a kalhot, co vám obnoví zdraví.

VYLEPŠUJTE ZBRANĚ A VYBAVENÍ

Víte, že zbraně, ale také neprůstřelnou vestu můžete postupně vylepšovat? Někdy je proto výhodnější vylepšit stávající zbraň nežli investovat prostředky do nové. Z dostupných zbraní můžeme doporučit samopal Sting a dvouhlavňovou brokovnici.

SLEDUJTE, CO UPUSTÍ NEPŘÁTELÉ

Nepřítel má lepší zbraň, než máte vy? Nevadí, dříve či později ho někdo sundá. Pak už stačí jenom sebrat kvér ze země a síly jsou vyrovnané!

NĚKTERÉ ZBRANĚ MAJÍ SPECIÁLNÍ FUNKCE

Samopal Sting, například, nepřítele podpálí. Nejenže z něj po dobu několika sekund mizí život, ale díky ukazateli zásahů dokonale vidíte, kde se zrovna ukrývá.

VYBÍREJTE SI ÚKOLY

Nejvíce peněz dostanete za plnění úkolů. Proto se naučte odmítat úkoly, které jsou pro vás časově příliš náročné. Například je nesmysl brát si úkol „zabij 50 nepřátel pomocí kulometu“, když kulomet vůbec nepoužíváte.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět