Mobile Strike

Mobile Strike

Developer: Epic War
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Všudypřítomné reklamy na Mobile Strike s Arnoldem Schwarzeneggerem toho člověku o hře moc neřeknou. Snad jen to, že jde o hru válečnou. To platí, ale než začnete válčit, tak si musíte nejprve vybudovat svou základnu. Postavit důležité budovy, vytvořit zázemí a až přijde ten správný čas, vyrazit do války. Podobně jako se staráte o svoji základnu, musíte pečovat také o své velitele. Trénovat je a zajistit, aby měli vždy tu nejlepší výbavu. V Mobile Strike můžete dokonce uzavírat aliance s dalšími hráči a pokud to chcete někam dotáhnout, tak dokonce musíte. Mobile Strike není hra pro vlky samotáře.

více

Tipy a triky

V tak vysoce konkurenčním prostředí, jakým je bojiště Mobile Strike, se vám jistě bude do začátku hodit pár taktik!

1. Mise jsou základ
Vždy mějte aktivní nějakou misi a plně se soustřeďte na úkol, který vám předkládá. Jakmile ji dokončíte, shrábněte odměnu a ihned aktivujte další.

2. Připojte se k alianci
Mobile Strike je hrou týmovou. Členství v alianci vám přináší bonusy a rozšiřuje nabídku misí. Klidně si nějakou můžete vybrat už během tutoriálu a pak ji případně vyměnit za jinou.

3. Nahromaďte dostatek zdrojů
Mapa je plná parcel, na kterých můžete stavět. Soustřeďte se na budovy těžící zdroje.

4. Teleportuje se do bezpečí
Celý svět je bojištěm, ale ocitnete-li se v zóně, kde to vře až příliš, pouvažujte o možnosti teleportace základny někam jinam.

5. Vylepšujte svého velitele
Velitel vaší základy sbírá zkušenostní body, které lze investovat do různých dovedností. Jejich volba má dopad na celou základnu, tak volte rozumně.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět