Ylands

Ylands

Získat pro:

iOS Android

Developer: Bohemia Interactive a.s.
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Bezplatný titul Ylands od českého studia Bohemia Interactive přináší možnost zahrát si desítky her stvořených hráči, stejně tak vytvořit vlastní hry pro sebe a své kamarády. V Ylands objevíte nezapomenutelné a jedinečné světy, zapojíte se do komunity tvůrců a snílků.

HLAVNÍ PRVKY

- Vhodné pro celou rodinu: Kouzlo Ylands může objevovat skutečně každý – všichni jsou vítáni.
- Jedinečný vizuální styl: Vizuální zážitek s vámi zůstane ještě dlouho potom, co přestanete hrát.
- Knihovna jedinečných her: Každý den tu najdete něco nového na hraní, od krátkých miniher až po epická RPG.
- Volný sandbox: V sandboxovém režimu můžete postavit, cokoli vás napadne.
- Přizpůsobitelný avatar: Pomocí široké palety různých voleb si vytvoříte osobitého avatara, který mezi kamarády vynikne.
- Hrajte sólo nebo s přáteli - Hry jsou dostupné v mobilní i počítačové verzi, takže máte na výběr z ohromného množství světů.

Není divu, že je Ylands přirovnáváno k Minecraftu. Postupně zavítáte do různorodého prostředí typu mírné, tropické nebo zimní. V editoru máte možnost vytvořit vlastní scénář zasazený do různých epoch: nechybí Divoký západ, středověká Evropa nebo futuristický steampunkový svět.

Novinkou roku 2022 je zcela nový svět pod hladinou moře s pestřejším podmořským terénem k prozkoumání, novými biotopy a bohatší faunou.

více

Naše recenze

Kouzlo Ylands spočítá v tom, že je hra vhodná pro celou rodinu. Přináší jedinečný vizuální styl, knihovnu jedinečný her, možnost stavět cokoliv, přizpůsobitelnou postavu, intuitivní ovládání vyladěné pro dotykové rozhraní a hraní sólo nebo s přáteli. Příjemným bonusem je česká lokalizace ve formě textu

Největším minusem je absence editoru v mobilní verzi. Editor najdete pouze ve verzi určené pro počítače a notebooky.

více
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky