Sunrise Village

Sunrise Village

Získat pro:

iOS Android

Developer: InnoGames GmbH
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Sunrise Village je dobrodružná hra s českou lokalizací ve formě textu. Vše začíná jednoho krásné dne, kdy dostanete dopis od svého dědečka s prosbou o pomoc poté, co se v poklidné vesnici objevil podivný kamenný kruh. Budovy omotaly trnité liány a vše zahalila tajemný hustá mlha. Když na místo přijdete, zdá se, že záhada vede k dávnému příběhu o legendárních řemeslnících, kteří vytvořili šest magických krystalů k využití energie živlů. Vaším úkolem je magické krystaly najít. Aby se vám to podařilo, musíte si pospíšit, pomoci dědečkovi obnovit vesnici a vyřešit všechny její záhady.

Cestou potkáte přátelské vesničany, kterým pomůžete opravit jejich domy a dílny. Postaráte se o roztomilá hospodářská zvířata, včetně slepic a krav. Budete také sklízet obilí, pěstovat hrášek, uklízet štěrk nebo vyrábět sladkosti. Tyto a mnohé další suroviny budete potřebovat k získání energie, obnově farmy, cestování, stavbě horkovzdušného balónu a přiblížení se k vyřešení záhady vesnice.

více

Naše recenze

Sunrise Village má pěknou grafiku, jednoduchou hratelnost, a hlavně srozumitelný tutoriál, ve kterém vám hra vše ukáže a naučí, abyste se do dobrodružství mohli pustit. Bonusem jsou potom české titulky, aby si titul mohl na svém chytrém telefonu nebo tabletu zahrát opravdu každý.

více

Tipy a triky

Tipy pro začátečníky:

- I když se diamanty nezdají být na začátku příliš důležité, je dobré si je šetřit na později a neutrácet je za drobné úkoly.

- Neplýtvejte energií jen proto, že zrovna nemáte co dělat. Větší překážky vyžadují více energie na jejich odstranění a energie vám může v rozhodujících okamžicích dojít.

- Sázejte plodiny podle potřeby, místo abyste je sázeli náhodně, protože to může způsobit nerovnováhu zásob. Výsledkem by byla nedostatečná zásoba pro další výrobu.

- Zpočátku se Sunrise Village může zdát jako jednoduchá zemědělská hra, ale dejte jí nějaký čas a uvidíte, jak dobře se vyvíjí.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky