Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Rocket League Sideswipe

Rocket League Sideswipe

Získat pro:

iOS Android

Developer: Psyonix Studios
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Nažhavte motory, nablýskejte karosérii a dofoukněte míče! Rychlá autíčka, co skáčou a lítají prostorem, jakoby se nechumelilo, přijíždějí v Rocket League Sideswipe na vaše mobily! Nervy drásající zápasy, auta popírající gravitaci a famózní kličky, které zažijete jen na fotbalovém hřišti, se spojují v jedno.

Jedná se o zjednodušený Rocket League. To ale neubírá na zábavnosti a zápasy, které se odehrávají pouze z jednoho úhlu pohledu v jedné linii s bránami uprostřed stěn, se rázem stávají jednodušší. Samozřejmě je potřeba několik hodin cviku, abyste získali kontrolu nad svým autíčkem, ale i bez toho není problém se trefit do míče.

Samotné zápasy trvají přibližně dvě minuty. Kromě prostoru pro trénink zde najdete režimy zápasů jeden proti jednomu a dva proti dvěma.

více
Snímek obrazovky aplikace Rocket League Sideswipe
Snímek obrazovky aplikace Rocket League Sideswipe
Snímek obrazovky aplikace Rocket League Sideswipe
Snímek obrazovky aplikace Rocket League Sideswipe

Naše recenze

Postřeh se vám bude hodit. Zápasy jsou rychlé a svižné a jen stěží spustíte oči z obrazovky, jelikož se pořád něco děje. Možnost nastavit si další tlačítka, případně přizpůsobit si současná jistě oceníte.

Pokud vám nevyhovuje, že si matláte po obrazovce a pod prsty vám ujíždí autíčka, jistě oceníte možnost připojení ovladače.

Samotné přizpůsobení aut, polepů, doplňků, kol i bannerů je velmi rozmanité a Rocket Pass oceníte jako dobrou motivaci pro hraní dalších zápasů, jelikož spoustu doplňků lze právě tady získat zdarma.

více

Tipy a triky

I když jste veterán v klasickém Rocket League, zajděte na tréninkové hřiště a osvojte si mechaniky hry.

Tahle hra se neodehrává jen na zemi. Skákejte a pomocí boostu lítejte po hřišti, abyste využili celý prostor na maximum.

Ačkoliv možnost dalšího tlačítka není úplně na očích, doporučujeme si v nastavení zpřístupnit třetí tlačítko, které dovoluje využít skok a boost zároveň.

Ne všem mobilům vyhovuje náročná grafika, kterou Rocket League Sideswipe má, snižte si tedy nastavení grafiky, ať je hra plynulejší.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět