Rocket League Sideswipe

Rocket League Sideswipe

Získat pro:

iOS Android

Developer: Psyonix Studios
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Nažhavte motory, nablýskejte karosérii a dofoukněte míče! Rychlá autíčka, co skáčou a lítají prostorem, jakoby se nechumelilo, přijíždějí v Rocket League Sideswipe na vaše mobily! Nervy drásající zápasy, auta popírající gravitaci a famózní kličky, které zažijete jen na fotbalovém hřišti, se spojují v jedno.

Jedná se o zjednodušený Rocket League. To ale neubírá na zábavnosti a zápasy, které se odehrávají pouze z jednoho úhlu pohledu v jedné linii s bránami uprostřed stěn, se rázem stávají jednodušší. Samozřejmě je potřeba několik hodin cviku, abyste získali kontrolu nad svým autíčkem, ale i bez toho není problém se trefit do míče.

Samotné zápasy trvají přibližně dvě minuty. Kromě prostoru pro trénink zde najdete režimy zápasů jeden proti jednomu a dva proti dvěma.

více

Naše recenze

Postřeh se vám bude hodit. Zápasy jsou rychlé a svižné a jen stěží spustíte oči z obrazovky, jelikož se pořád něco děje. Možnost nastavit si další tlačítka, případně přizpůsobit si současná jistě oceníte.

Pokud vám nevyhovuje, že si matláte po obrazovce a pod prsty vám ujíždí autíčka, jistě oceníte možnost připojení ovladače.

Samotné přizpůsobení aut, polepů, doplňků, kol i bannerů je velmi rozmanité a Rocket Pass oceníte jako dobrou motivaci pro hraní dalších zápasů, jelikož spoustu doplňků lze právě tady získat zdarma.

více

Tipy a triky

I když jste veterán v klasickém Rocket League, zajděte na tréninkové hřiště a osvojte si mechaniky hry.

Tahle hra se neodehrává jen na zemi. Skákejte a pomocí boostu lítejte po hřišti, abyste využili celý prostor na maximum.

Ačkoliv možnost dalšího tlačítka není úplně na očích, doporučujeme si v nastavení zpřístupnit třetí tlačítko, které dovoluje využít skok a boost zároveň.

Ne všem mobilům vyhovuje náročná grafika, kterou Rocket League Sideswipe má, snižte si tedy nastavení grafiky, ať je hra plynulejší.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky