Farming Simulator 23

Farming Simulator 23

Získat pro:

iOS Android

Developer: GIANTS Software
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Od orání přes sklízení po prodej vašich produktů – Farming Simulator 23 zve hráče na mobilech a tabletech, aby se ujali správy vlastní farmy a vybudovali zemědělské impérium! Nejnovější edice mezinárodně úspěšné značky Farming Simulator otevírá zcela novou kapitolu: Více strojů od skutečných značek, dvě mapy, nové plodiny a zvířata, sezónní vizuální efekty a produkční řetězce nabízejí zdánlivě nekonečnou hratelnost v rodinném prostředí otevřeného světa.

Hráči si vyberou, jakým farmářem chtějí být, ať už jde o obdělávání polí, kácení stromů s dřevorubeckým vybavením, nebo chov hospodářských zvířat, jako jsou třeba nově přidané slepice. Produkční řetězce rozšiřují obchodní příležitosti a umožňují hráčům prodávat produkty jako chléb, olivový olej či nábytek. Hráče ve farmářské kariéře podporuje vylepšený režim výuky, počítačový pomocník a nová funkce automatického nakládání klád a palet.

Farming Simulator 23 obsahuje přes 100 vozidel a nástrojů od skutečných značek: Case IH, CLAAS, DEUTZ-FAHR, Fendt, John Deere, KRONE, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a řada dalších, které nyní patří mezi herní mašinérii. Hráči si také mohou vyrazit na procházku, prozkoumat dvě jedinečné mapy inspirované americkým a evropským prostředím a kochat se změnami krajiny podle ročních období.

více

Naše recenze

Komplexní hra na mobilech. Tak přesně to je Farming Simulator 23, který na mobilech a tabletech s operačními systémy Android a iOS nabízí plnohodnotný zemědělský zážitek a lesnictví. Jsme potěšeni, že studio Giants Software využilo vše z předchozího velkého dílu pro počítače a konzole – Farming Simulatoru 22 – a obohatilo tím zážitek na mobilech. Konkrétně jde o nové plodiny, další detailní stroje a produkční řetězce, které tuto hru dělají ještě lepší.

více
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky