The Witcher: Monster Slayer

The Witcher: Monster Slayer

Developer: Spokko Sp. z o.o.
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Jestli vás doteď nebavilo chodit ven, tak s The Witcher: Monster Slayer se i vaše běžná cesta do školy, práce či se psem stane jedním velkým dobrodružstvím. Díky rozšířené realitě se můžete stát zaklínačem a kosit monstra ve vašem okolí. Postupně budete plnit úkoly a potkávat mnoho zajímavých postav – stejně jako Geralt z Rivie ve slavné videoherní trilogii Zaklínač pro počítače a konzole.

V tomto titulu budete moci stopovat stopy nestvůr, následně je najít a zabít. Při boji použijte své zbraně, nápoje a speciální schopnosti, abyste příšeru zvládli zabít. Jednotlivá monstra se ale neobjevují jen tak z čista jasna. Každé je vázané na specifické prostředí a přesnou dobu výskytu. Tvory noci přes den neobjevíte, a pokud chcete najít vodní příšeru, tak ji v horách budete hledat velmi dlouho.

Z každé zabité potvory navíc padají různé trofeje, které můžete sbírat. Postupem času budete získávat zkušenostní body, které můžete rozdělit do různých dovedností a vylepšovat si tak vaše zaklínačské schopnosti.

více

Naše recenze

Využití rozšířené reality pro hraní dává větší motivaci hráčům chodit ven. Úkoly, ke kterým musíte odejít a splnit je, jsou tak zajímavou cestou k pohybu. Samotná hra obsahuje téměř vše, co by si fanoušek Zaklínače mohl přát. Souboje, speciální zbraně i pestrý počet nepřátel. Trofeje pak příjemně podporují honbu za jednotlivými příšerami. Jen je škoda, že na nové zbraně musíte šetřit dlouho, a to nikoli v řádu hodin, nýbrž rovnou dní.

více

Tipy a triky

- Dělat denní úkoly se vyplácí. Odměna za ně je více než lákavá a co je zdarma, to se počítá.

- Pokud zemřete, tak to neberte jako konec vaší cesty. Budete umírat, hodně, ale poučte se z vlastních chyb a příště tu příšeru porazíte.

- Mít v zásobě několik lahviček a bomb se vyplatí. Držte si tedy předměty v inventáři stále v plném počtu.

- Z pohodlí domova toho moc neobjevíte. Zvedněte se a vyrazte na dobrodružství!

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět